Home Remont szkoły

Teraz online:
  • Gości: 1

Postęp prac Drukuj

Miło nam poinformować, że w naszej szkole przy al.  Powstańców Wielkopolskich rozpoczęła się kompleksowa modernizacja budynku oraz budowa nowoczesnej, pełnowymiarowej hali sportowej.

Zakres prac prowadzonych w Zespole Szkół nr 3 w Krotoszynie

Stan na 6 maja 2015

Trwają prace remontowe w salach od strony boiska szkolnego, strych oraz piwnice szkolne. Trwają prace przy budowie hali sportowej.

Stan na 12 listopada 2014

Stan na 1 września 2014

Do użytku zostały oddane sale w budynku od strony al. Powstańców Wielkopolskich oraz łazienki na parterze i 1 pietrze szkoły. Prace remontowe zostały przeniesione do sal od strony boiska szkolnego, strych oraz piwnice szkolne. Trwają prace przy budowie hali sportowej.

Stan na 20 sierpnia 2014

Stan na 30 lipca 2014

Stan na 11 lipca 2014 r.

Stan na 6 czerwca 2014 r.

Komunikat w sprawie: zapewnienia bezpieczeństwa uczniom podczas trwania prac budowlanych przy modernizacji budynku oraz budowie hali sportowo-widowiskowej.

Stan na 23 maja 2014 r.

Wizualizacja szkoły i nowej sali sportowej

Dzisiaj jest: Piątek
23 Lutego 2018